Karol D. Horváth

si podmanil Budapešť!

Karol D. Horváth v Maďarsku"Vyše štyridsať rokov som čítal kým som začal písať. Zistil som, že svetová literatúra je plná veľkých a závažných myšlienok, tak som si povedal, že na Slovensku by tiež mohol prísť autor, ktorý na každej tretej strane dá dobrú erotickú scénu svojim čitateľom a každú piatu - kvalitnú mŕtvolu..." (Karol D. Horváth)

L´Harmattan BudapestV priestoroch budapeštianskeho klubu Nyitott Műhely bola 13.11.2010 prezentácia maďarského vydania debutovej knihy Karola D. Horvátha, ktorá v preklade Margit Garajszki vyšla vo vydavateľstve L´Harmattan Budapest.

JAK - József Attila körPodujatie moderoval Zoltán Németh, úryvok z knihy prečítal Tamás Keresztes. Podujatie zorganizoval JAK - József Attila kör.

 


Vytlač
Pošli ďalej

Komentáre  

 
#1 SUNDAY, JANUARY 16 2011 01:07
..Karci som na Teba pysny..
Citovať
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

literarnyklub.sk, občianske združenie, PO BOX 99, 810 00 Bratislava 1,