1 / 3  1 2 3 > 

2010-02-12 Mrázek

Óda na papežův úd

Ondřej Mrázek

Literárny cirkus hosťuje na Easthetic festivale 2010 na Zemplínskej ŠíraveLiterárny cirkus v sobotu na Easthetic festivale zažije Ondřeja Mrázka, nevšedného improvizátora a básnika. Treba sa však modliť, aby v hodinovej autorskej show stihla odznieť aj legendárna Óda na papežův úd…

[Viac...]

2010-04-12 program

Literárny cirkus KK Bagalu

V pondelok 12. apríla, Nu Spirit Bar, Šafárikovo nám. 7, Bratislava (mapa...)

Literárny cirkusLiterárne vary. Varieté Dada Nagya. 1. časť - Peter Pišťanek: Recepty z rodinného archívu. Na skrine maľované... Dalibor Kristek. Halla Balla. V mene otca to vyballí Balla. Mudrc kameňov. Agda Bavi Pain & Miloš Gašparec: Mesačný kameň. Literaturzirkus. Možno prífe aj Klágenfurt. Keď pánboh dá, Monika vystrelí. Monika Kompaníková: Piata loď. My čekali jaro, a za team přišel Mrázek... Mír a láska Ondro Mrázka. Dve mušky jednou Rankov. Stane sa 12. apríla: Pavol Rankov číta v tesnej blízkosti. Veľkou cicinou. Limeroticky. Erotické limericky Petra Uličného. Karate Kerata. Lao-c´ Kerata vs. zLee Heretz. Rakúska stanovačka. Autorské čítanie Stanislava Rakúsa. História naruby. Peter Šulej číta z nového románu. Motylalkohol. Oslepujúca autorská minishow Vlada Jančeka. Pamäti sklerotika prečíta Kornel Földvári, keď nájde ten rukopis... Pohár víťazov pohárov víťazov pohárov víťazov pohárov: Handzuš & Handzuš. Literárne súťaže. Poviedka 2010 Asseco Solutions. Básne 2010 Asseco Solutions- Big Bastard Beat of Bratislava. Psie kusy.

Úvodné fanfáry o 20:00 {jcomments off}

[Viac...]

2010-02-12 Súťaže

Čitáreň Literárneho klubu na festivale Pohoda 2007

Slávnostné vyhlásenie súťaží

Poviedka 2010 Básne 2010

Literárny cirkusGenerálny riaditeľ Asseco solution Peter Lang počas Literárneho cirkusu vyhlási štrnásty ročník literárnej súťaže Poviedka 2010 Asseco solution a druhý ročník súťaže Básne 2010 Asseco solution. Príspevky sa prijímajú do 14.mája.

[Viac...]

2010-02-12 Pamäti sklerotika

Z pamätí sklerotika

Prečíta Kornel Földvári, keď nájde ten rukopis

Literárny cirkusUž vyše roka píše Kornel Földvári svoje pamäti. Vraj má už vyše 350 strán, nikto ich však okrem neho nevidel. Prinesie ich so sebou na aprílový Literárny cirkus?

[Viac...]

2010-02-12 Karate Kerata

Karate Kerata

Lao-c´ Kerata vs. zLee Heretz

Literárny cirkusLaco Kerata bude v Literárnom cirkuse čítať z knihy Zlý herec. O svojom románe povedal: "Nakopilo sa mi množstvo maličkých príbehov a keď som si ich v hlave ukladal, mal som pocit, že osudy ich postáv sú v niečom príznačné pre spoločenský vývin deväťdesiatych rokov minulého storočia a že tak, ako sa ľudia správali v uzavretom priestore dabingového štúdia, správajú sa aj v celej spoločnosti."

[Viac...]

2010-02-12 Rankov

Pavol Rankov

Dve mušky jednou Rankov

Stane sa 12. apríla: V tesnej blízkosti číta Pavol Rankov

Literárny cirkusPavol Rankov debutoval pred pätnástimi rokmi a uviedol sa ako brilantný poviedkár. Vlani vydal svoj prvý román Stalo sa prvého septembra, ktorého dramatizáciu prednedávnom uviedlo Slovenské národné divadlo. V Literárnom cirkuse prečíta poviedku zo zbierky V tesnej blízkosti...

[Viac...]

2010-02-12 Kompaníková

Kresba (c) Svätopluk Mikyta

Keď pánboh dá, Monika vystrelí

Monika Kompaníková: Piata loď

Logo_LiterarnyCIRKUS-2009_b-wProzaička Monika Kompaníková dopisuje román Piata loď, ktorý bude ilustrovať Svätopluk Mikyta. Kniha vyjde v máji, úryvok z rukopisu v Literárnom cirkuse prečíta autorka.

[Viac...]

2010-02-12 Agda & Gašparec

Ilustrácia Miloš Gašparec

Mudrc kameňov

Agda B. Pain: Mesačný kameň

Literárny cirkusPravidelný mesačný kameňák námesačných publikuje denník literárnyklub.sk od septembra 2009. Uforizmy na dobrú noc tureckého autora slovenského pôvodu Agdu Bavi Paina ilustruje Miloš Gašparec. Počas Literárneho cirkusu obaja autori predstavia celú sériu, ktorá na jeseň vyjde ako kniha aj literárny kalendár.

[Viac...]

1 / 3  1 2 3 > 

literarnyklub.sk, občianske združenie, PO BOX 99, 810 00 Bratislava 1